O NAS

Za projektem podklucz stoją ludzie z pasją do tworzenia pięknych wnętrz. Jesteśmy zespołem profesjonalistów w dziedzinie projektowania oraz fachowców w zakresie usług budowlanych. Naszą misją jest indywidualne podejście, które odpowiada na potrzeby klienta. Dodatkowo stawiamy na najwyższąjakość materiałów oraz funkcjonalność rozwiązań. Wnętrza, które tworzymy są ponadczasowe. Współpracą z nami zapewniamy wykończenie wymarzonego wnętrza pod klucz w różnych możliwościach budżetowych. Dzięki temu oferta naszej firmy odpowiada na możliwości i potrzeby większości klientów zapewniając indywidualne podejście oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

SPRAWDŹ REALIZACJE
WCHODZISZ I MIESZKASZ
PROCES WSPÓŁPRACY
01.Spotkanie z projektantem

Każdą współpracę rozpoczynamy od bezpłatnego spotkania z naszymi architektami w celu poznania potrzeb Twoich i przyszłych domowników.

02.Wybór i zakup produktów

Przejmujemy wszystkie obowiązki związane z zakupem niezbędnych do wykończenia wnętrza materiałów oraz elementów wyposażenia.

03.Prace remontowe

Koordynujemy całość prac remontowych i ewentualnych poprawek. Zajmujemy się elektryką, przyłączami do sprzętu kuchennego czy łazienki.

04.Oddanie mieszkania

Nasi Klienci uczestniczą jedynie w początkowym procesie projektowania mieszkania. Oddajemy klucze do wykończonych i wyposażonych mieszkań.

01
Dlaczego my

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu naszych architektów oraz skrupulatności zespołu wykończeniowego.

02
Mniej znaczy więcej

Stawiamy na jakość wybieranych produktów oraz materiałów niezbędnych do remontu czy wykończenia Twoich wnętrz.

03
Ukierunkowani na Twoje potrzeby

Najważniejszą wartością jest zadowolenie przyszłych domowników i ich bliskich. Opowiedz nam o Waszych oczekiwaniach.

REALIZACJA MARZEŃ Z NASZYMI DORADCAMI
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE Z ARCHITEKTEM
ODWIEDŹ NAS